КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА – ЮНЕСКО

Автобусна екскурсія по Києву + екскурсія в Києво-Печерську Лавру

Тривалість: 1,5 години + 2 години

Опис: Києво-Печерська Лавра – це унікальний монастирський комплекс, занесений в список світової спадщини ЮНЕСКО. Це один з перших монастирів старовинної держави – Київська Русь. Києво-Печерська лавра бере свій початок в 1051 році, коли перший монах Антоній поселився в печері на дніпровських кручах. Вона залишається однією із головних святинь для православних християн. Кожного року мільйони паломників приїжджають сюди, щоб приклонитися до мощей святих, серед яких Нестор Літописець, іконописець Аліпій, монах Агапіт Печерський, билинний богатир Ілля Муромець і багато інших.

Лавра – це місто в місті, в якому налічується більше 100 будівель, більшість з яких є пам’ятками архітектури. Сьогодні комплекс включає надземну частину з храмами, монашими келіями і музеями, і підземну частину з ближніми і дальніми печерами, де спочивають мощі святих монахів. Все це безумовно варто відвідати, якщо Ви в Києві!

Не пропустіть шанс піднятися на Велику лаврську дзвіницю. Вона була збудована у XVIIIстолітті і залишається однією з найвищих дзвіниць світу. ЇЇ висота майже 100 м.

Ціни:
Автобусна екскурсія: 350 грн (дорослий), 200 грн (дитячий)
Вхідний квиток до комплексу Лаври, вхідний квиток до лаврських печер
Плата гіду: 1500 грн для групи до 9-ти осіб

Важливо: екскурсії англійською та іншими мовами необхідно замовляти заздалегідь


Києво-Печерська Лавра
ПРИДБАТИ КВИТОК
Адреса

Київ, вул. Хрещатик 7/11
на Майдані Незалежності