Дорогі друзі
6 і 7 квітня курсуватиме 2 автобуси по 2 рейси: 10.45,11:30,12:15 і 13:00

Ви завжди можете замовити автобус'' Open Kiev'' для групової екскурсії або святкових заходів!
 
Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном +380931878328
 

 

Про екскурсію Києвом Open Kyiv

Сучасний міжнародний формат автобусних турів у Києві:

 

  • Унікальні для Києва двоповерхові автобуси-кабріолети. Це червоні дабл-деккери, обладнані сучасною аудіосистемою. Подорож на них дозволить насолодитися красою Києва з висоти другого поверху. Подорож комфортабельна у будь-яку погоду – на випадок дощу автобус-кабріолет за одну мить перетворюється у закритий.
  • Квиток двох днів. Квитки на екскурсії Open Kyiv дійсні протягом двох днів! Ви можете у будь-який момент зійти з автобусу,  відвідати історичні пам’ятки, сходити до музею, а потім знову приєднатися до маршруту.
  • Екскурсійний супровід на трьох мовах: російською, англійською та українською мовами. (Аудіозапис екскурсії в навушниках)
  • Регулярність руху автобусів. Автобуси рухаються по розкладу кожні 20-30 хвилин, незалежно від кількості людей на борту. Ви можете насолодитися подорожжю, навіть якщо будете єдиним пасажиром!
  • Маршрут екскурсії кільцьовий, що дозволяє почати та закінчити тур в одному і тому ж місці.
  • Екскурсія охоплює усі визначні пам’ятки міста.
  • Придбавши квиток на екскурсію по Києву, Ви отримуєте у подарунок туристичну мапу міста, яка допоможе спланувати ваш час найкращим чином.

 

Тривалість екскурсії по Києву 2 години.

Mаршрут екскурсії по Києву Open Kyiv

Під час екскурсійного туру Ви побачите усі основні пам’ятки міста : Києво-Печерську Лавру, міст Патона, статую «Батьківщина-Мати», головну арену чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», «єврейський» та шопінг квартали, вулицю музеїв, червоний корпус Національного університету ім. Т. Шевченко, Бессарабський ринок, вулицю Хрещатик, Оперний театр, Золоті Ворота, Софіївську площу, пам’ятник  Богдану Хмельницькому, Софіївський та Михайлівський собори, Майдан Незалежності, Поділ, Києво-Могилянську академію, Андріївську церкву, Фунікулер, урядовий квартал, Маріїнський парк та палац, парк Слави, музей Великої Вітчизняної війни та багато іншого.